.

.

czwartek, 6 grudnia 2012

Świąteczny czas szlachetności dla MadziMoi Drodzy

Proszę Was o wsparcie dla wspaniałej młodej kobiety. Ma na imię Magda, choć niektórzy spośród Was mogą ją znać jako Ksenę lub Wojowniczą. Ma dopiero 30 lat, całe życie jeszcze przed nią i chce je przeżyć najpiękniej razem z mężem i córeczką, która jest jeszcze za mała, aby puścić jej rękę. Magda ma marzenia, wspaniałe plany na przyszłość. Pragnie przede wszystkim wychować swoje dziecko i cieszyć się każdą chwilą ofiarowaną jej przez los.
Magda to moja bratnia dusza. Odkąd się poznałyśmy, stale jestem przy niej myślami. Teraz możemy jej pomóc. Wszystko opisane jest TUTAJ.
Kto może, kupuje bilet i idzie na koncert, kto chce – kupuje bilet – cegiełkę i informuje organizatorów, że nie przyjdzie. W ten sposób zwolni się miejsce.
Możecie także wspomóc Madzię drobną kwotą, przeznaczoną na jej leczenie. Szczegóły znajdziecie na stronie opiekującej się nią fundacji.

Święta to czas wyjątkowej szlachetności. Magda potrzebuje jej od nas wszystkich. Dziękuję Wam za każdy drobny gest.

Aleex.

2 komentarze:

  1. Ilekroć czytam o ludziach chorych i cierpiących, przeżywam ich tragedie jakby dotyczyły one mnie samej lub moich bliskich.Ale tak naprawdę tylko oni sami wiedzą co to ból,cierpienie i nierzadko osamotnienie w walce z chorobą.Dlatego popieram całym sercem tę akcję pomocy dla Magdy i zachęcam wszystkich do każdej formy wsparcia! Modlę się za panią Magdę, oby długo jeszcze mogła cieszyć się życiem w dobrym zdrowiu, w otoczeniu kochającej ją rodziny i bliskich, a także wielu wspaniałych ludzi dobrej woli, których wierzę i teraz NIE ZABRAKNIE ! - Agnieszka z Rzeszowa

    OdpowiedzUsuń
  2. Madzia to wojowniczka. Będzie walczyć, tylko troszkę trzeba jej pomóc :)))

    OdpowiedzUsuń