.

.

Współpraca

Witam serdecznie.

Jest mi bardzo miło, że zechciałeś odwiedzić moją stronę. „W mojej kuchni” jest blogiem kulinarnym, który prowadzę już 5. rok. Mój blog to otwarte szeroko drzwi do mojej kuchni, do mojego osobistego świata. Tutaj gotuję, piekę, rozmawiam z przyjaciółmi, karmię rodzinę i znajomych, czasami piszę wiersze. W mojej kuchni panuje wyjątkowy klimat: jest ciepło, domowo, przytulnie. Pyszne aromaty przeplatają się z moimi muzycznymi i literackimi smakami.

Współpraca i promocja na blogu kulinarnym „W mojej kuchni”

Jeśli chcesz, możesz podjąć współpracę z blogiem „W mojej kuchni”.
Blog dociera do szerokiego grona odbiorców. Oto statystyki z ostatniego miesiąca:
Liczba wyświetleń w ostatnim miesiącu – 343 742
Łączna liczba wyświetleń – 11 119 355

Wszystkim zainteresowanym współpracą udostępniam aktualne, szczegółowe statystyki bloga z GA.
W mojej kuchni ma także swój fanpage na Facebooku (na chwilę obecną posiada 4010 tys. fanów).
Współpraca w zakresie:

- testowania produktów spożywczych oraz sprzętu kuchennego,
- recenzowanie produktów,
- zorganizowanie sponsorowanego konkursu,
- prowadzenie kampanii reklamowych
- artykuły o tematyce kulinarnej,
- recenzowanie książek (nie tylko kucharskich),
- polecanie stron na FB,
- inne formy współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy na blogu, zapoznaj się z poniższymi informacjami:

1. Jaka może być forma reklamy?

Na swoim blogu mogę umieścić następujące reklamy: banery, linki sponsorowane i teksty sponsorowane.
Banery będą zamieszczane w bocznych kolumnach bloga i będą widoczne na stronie głównej oraz wszystkich podstronach. Ich wielkość ma być dostosowana do szerokości kolumny.

Długość tekstu sponsorowanego zależy od wskazań reklamodawcy. Teksty sponsorowane mogą, zgodnie z intencją zamawiającego, zawierać grafiki, dostarczone wcześniej blogerowi. Pod tekstem sponsorowanym zostanie umieszczony dopisek : Tekst sponsorowany.
Jeśli reklamodawca prosi o umieszczenie gotowego tekstu sponsorowanego, zastrzegam sobie prawo do ograniczenia jego długości. Mogę także na zlecenie napisać na zlecenie tekst sponsorowany. Teksty sponsorowane nie są usuwane z zasobów blogu.

Linki sponsorowane zamieszczane są w bocznej kolumnie, bezpośrednio pod daną notką lub wplecione w tekst wpisu na blogu – zgodnie z życzeniem reklamodawcy.

2. Jak można kupić reklamę?

Poprzez bezpośredni kontakt ze mną, czyli administratorką i autorką bloga „W mojej kuchni”.

3. Cennik reklam.

Banery:
Cena emisji banera jest uzależniona od wysokości, na której reklama jest umieszczona oraz od jej wielkości. Zawsze uzgadniam ją indywidualnie.

Reklamodawca zobowiązuje się przygotować baner.

Linki sponsorowane:
• umieszczony w bocznej kolumnie, widoczny na stronie głównej i wszystkich podstronach bloga. Cena do uzgodnienia.

Teksty sponsorowane:
• tekst gotowy do zamieszczenia, przygotowany przez zamawiającego reklamę, który zawiera obrazek jpg lub link sponsorowany, cena do uzgodnienia.
• tekst reklamujący towar napisany przeze mnie na zamówienie, cena do uzgodnienia.

4. Tematyka reklam na blogu.

Nie ograniczam tematyki przyjmowanych reklam. Nie będę jednak reklamować pornografii, wyrobów tytoniowych, serwisów randkowych. Zastrzegam sobie prawo do odmowy reklamowania produktu, usługi lub firmy.

6. Recenzja przetestowanego produktu.

Na blogu mogę umieścić recenzję przetestowanego przeze mnie produktu. Zastrzegam sobie jednak prawo do subiektywnej oceny i wydania opinii negatywnej, jeśli testowany produkt nie spełni moich oczekiwań. Recenzja to forma artykułu, który przygotowuję na zlecenie. Można ją zamówić odpłatnie lub uzyskać dzięki umowie barterowej.

7. Konkursy dla czytelników.

Reklamodawcy mogą za moim pośrednictwem organizować konkursy dla czytelników, które są bardzo dobrą formą prezentowania własnej marki. Podejmuję się współorganizowania konkursów na blogu. W ich ramach przygotowuję post dotyczący zasad konkursu, uczestniczę także w ustaleniach dotyczących rozstrzygnięć. Firmy, które chcą zorganizować konkurs dla czytelników na moim blogu, muszą skontaktować się ze mną bezpośrednio, aby ustalić szczegóły dotyczące tematyki, czasu trwania konkursu, rodzaju i ilości nagród, wysyłki nagród.

8. Programy partnerskie.

Wszelkie propozycje dotyczące programów partnerskich proszę przesyłać bezpośrednio na mojego maila: agaste@gmail.com

9. WAŻNA UWAGA.

Ponieważ jestem osobą prywatną, przyjmę reklamę wyłącznie od firm, które wystawią dla mnie PIT za wykonaną usługę.

Pozdrawiam, Agnieszka S./Aleex

15 komentarzy:

 1. Z PRZYJEMNOŚCIĄ BĘDĘ KOLEJNĄ TWOJĄ FANKĄ

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje bloga i pieczenia z wyobraźnią i duszą!

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie wpisuję się na listę wiernych zaglądaczek na Twojego bloga :D

  Pozdrawiam
  imienniczka z Łodzi

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję serdecznie za poradę jak rozkroić pierś z kurczaka. Od dziś na pewno nie będę miała z nią żadnych problemów. Masz fantastyczny blog Aleex, stale go przeglądam i wynajduję ciekawe przepisy. Pozdrawiam serdecznie. Beata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beato - przepraszam tylko, że się zagapiłam i umieściłam to tak późno. Mam nadzieję, że mimo wszystko się przyda. Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam, Aleex :)

   Usuń
 5. Przepisy i porady super , wreszcie strona z przemyślanymi przepisami za to ukłony do samej ziemi tak trzymaj.
  Niestety jedno małe ale dotyczące Twojej strony nie przepisów , przykład szukam zup klikam na ZUPY wyskakują dwie a gdzie pozostałe 25 - szukam już pół godziny to może zniechęcić
  To małe ale nie zmienia wielkiego podziwu za to co robisz . Pozdrawiam Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marku - dziękuję za słowa uznania. Mnie też przeszkadza sposób przeszukiwania poszczególnych kategorii, ale... po prostu nie umiem jeszcze tego zmienić. Zapewniam, że jak tylko się tego nauczę (lub uproszę męża), to ulepszę ten element strony. Pozdrawiam, Aleex :)

   Usuń
 6. Witam jakiego miksera Pani Aleex uzywa,gdyz zamierzam kupic sobie i nie wiem jaki wybrac,aby drożdżowe ciasto mógł wyrobic,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeden z piękniejszych blogów , jakie czytam. Wiele świetnych, sprawdzonych i domowych w znaczeniu zdrowych i przyjaznych człowiekowi przepisów. Nauczycielskie rozważanie są mi bliskie. Zamierzam bywać tu często. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. dopiero się rozglądam, przechadzam niespiesznie ciesząc oczy słowami i kompozycją bloga... i już wiem że do Pani Kuchni wchodzi się niczym do zaczarowanego świata...chcę tu zostać i poznać te wszystkie wspaniałe smaki i zapachy a na jagodzianki wg Aleex już zachorowałam ;-)Pozdrawiam Serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam do korzystania :) Witaj w mojej kuchni, Aleex :)

   Usuń
 9. Hej~! Bardzo ciekawy Blog! Ja posiadam sklep internetowy i korzystam z google adwords i pozycjonowania. Jestem pierwszy w rankingu wyszukiwania a sprzedaż i odwiedziny strony wzrosły niesamowicie. Ale przyznam szczerzę że reklama na takiej stronie jak twoja stronka również ma sens Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Naprawdę świetnie napisane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Uczyłam się gotować na Pani przepisach. Bardzo miło wspominam:) Dziękuję

  OdpowiedzUsuń