.

.

poniedziałek, 1 stycznia 2018

Życzenia od Aleex na 2018 rok.


Moi Drodzy.

Pierwszy dzień stycznia to dobry czas, żeby pomyśleć o wszystkim, co się zdarzyło w 2017 roku i o tym, co być może zdarzy się w 2018. To moment, aby wyciągnąć wnioski z tego, co było i zrobić plany na to, co będzie. Wszystko zaczyna się w wyobraźni. Każdy wielki projekt ma swój początek w jednej dobrej, ciepłej myśli, która rozgrzewa nas od środka. Nie wiadomo, co przyniesie 2018 rok i czym zechce nas niespodziewanie zaskoczyć. Wiem jednak, że dobrze jest szukać inspiracji, nowych pomysłów, uczyć się nowych umiejętności i rozwijać. Rozglądać się i marzyć. Bo właśnie z tych marzeń powstają później piękne zdarzenia.

Życzę Wam samych życzliwych ludzi wokół Was, osób, które zawsze podadzą Wam pomocną dłoń lub będą służyć autentycznym wsparciem w potrzebie. Niech rozpoczynający się rok 2018 będzie okresem wszelkiej pomyślności. Życzę Wam sukcesów zawodowych i szczęścia w życiu osobistym. Niech rodzina i najważniejsze dla Was osoby zawsze będą z Wami, a dom niech zapewnia Wam odpoczynek i daje wytchnienie po zmaganiach z codziennością. Życzę Wam spokoju, poczucia bezpieczeństwa, zdrowia i dużo, dużo miłości.

Aleex.

3 komentarze:

  1. Aleex, również Tobie i Twoim bliskim życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności. Króluj w naszych kuchniach przez kolejny pyszny rok! Dorota

    OdpowiedzUsuń
  2. Wzajemnie😊Wszystkiego dobrego😊

    OdpowiedzUsuń
  3. Dawno nie czytałam tak trafnych życzeń. Dziękuję! Już raz składałam życzenia, ale ponawiam, by kolejny rok był rokiem dobrych decyzji, wsparcia bliskich, a także wpływów finansowych znacznych ;)

    OdpowiedzUsuń