.

.

poniedziałek, 11 lutego 2019

Naturalny polski kolagen od Aleex


Dzisiaj przypominam Wam o kolagenie. Na szczęście zdecydowana większość społeczeństwa, dzięki wzrastającej świadomości i coraz częstszym reklamom, już wie, że jest on niezbędny dla naszego zdrowia. Pomaga także zachować młodość i urodę. Dlatego konieczne jest, by systematycznie stosować preparaty kolagenowe, aby dobrze się czuć i równie dobrze wyglądać.

Ważne, by stosować DOBRE produkty. Kolagen nie znosi chemii i trudno połączyć go z innymi składnikami. W większości aptecznych suplementów występuje on pod postacią hydrolizatu – martwych, przetworzonych włókien. Ja, dla moich najbliższych, wybrałam hydrat kolagenu - kosmetyki i suplementy polskiej firmy Perfect Coll, produkowane na bazie AKTYWNEGO kolagenu.Kolagen to strukturalne białko naszego organizmu, które od 25 roku życia, niestety, tracimy. Firma Perfect Coll, z którą współpracuję od kilku lat - jak wiecie, jako jedyna na świecie wyprodukowała kolagen całkowicie biozgodny z ludzkim, w 100% organiczny, bez glikolu, który można przechowywać w temperaturze od 1 do 32 stopni C.

Na bazie aktywnego kolagenu są produkowane rewelacyjne kosmetyki do pielęgnacji skóry. W tym roku linia pielęgnacyjna Perfect Coll została wyróżniona prestiżową nagrodą Kobieca Marka Roku. Te polskie produkty zachwyciły kobiety – takie , jak my oraz telewizyjne gwiazdy. Są naprawdę znakomite.Oprócz kosmetyków pielęgnacyjnych, firma Perfect Coll ma w swojej ofercie aksamitne balsamy na bazie masła shea, prawdziwy kwas hialuronowy, serum z enzymami prebiotycznymi, toniki oraz kolagen w kapsułkach i naturalną witaminę C. Suplementy Perfect Coll to druga linia również nagrodzona tytułem Kobiecej Marki Roku.Dlaczego produkty Perfect Coll? Bo są najlepsze na świecie. Bo są ekskluzywne, ale nie kosztują zbyt dużo. Bo są bardzo wydajne. I działają! Sama używam ich od kilku lat i nie zamieniłabym na nic innego. Polecam je dla Was i Waszych najbliższych, a bardzo szybko odczujecie poprawę jakości życia.


Warto skorzystać z Walentynkowej Promocji na produkty kolagenowe. Jeszcze zdążycie!!!


Więcej o kolagenie i jego stosowaniu przeczytasz TUTAJ
Wyróżnienie tytułem: KOBIECA MARKA ROKU

Zanim kupisz, wypełnij formularz rejestracyjny, żeby bezpośrednio od producenta otrzymać 40% stałego rabatu na wszystkie produkty (jeśli będzie potrzebny - numer ID 7209161): 40% RABATU

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, odezwij się do mnie na maila: agaste.perfectcoll@gmail.com

Gorąco polecam.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza