.

.

czwartek, 30 stycznia 2014

BLOG ROKU 2013Moi Drodzy

Podobnie jak rok temu w bocznej zakładce na blogu pojawiła się ikonka BLOG ROKU 2013. W tym roku moja strona bierze udział w tym konkursie w kategorii KULINARNE. Dzisiaj o godzinie 15.00 rozpoczął się etap głosowania, więc wszystko zależy od Was. Jeśli lubicie mój blog, korzystacie z moich przepisów i dobrze się czujecie w mojej kuchni z jej klimatem i serwowanymi przeze mnie daniami – proszę o oddanie głosu.

Wystarczy wysłać sms pod numer :

7122

w treści wpisując:

C00078
(C zero zero zero siedem osiem)

Z jednego telefonu można wysłać tylko jednego smsa. Koszt smsa to 1,23 zł. Cały dochód z smsów zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Pierwszy etap głosowania trwa do 06 lutego 2014 r. do godz. 12.00.

Kochani. W ubiegłym roku mój blog blog został zakwalifikowany do końcowego etapu. W tym roku mamy szansę, by powtórzyć tamten sukces. Ważny jest każdy, pojedynczy głos. Bardzo na Was liczę i dziękuję za każdego wysłanego smsa.

Aleex

A jutro zapraszam na pyszną przekąskę.

8 komentarzy:

 1. głos już oddany, pozdrawiam
  Nikola Pietrzak

  OdpowiedzUsuń
 2. Już wysłałam sms-a na Najlepszego Bloga Kulinarnego. Blog jest wspaniały, czytelny i ciekawy. Korzystam regularnie Aleex z Twoich przepisów i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze wszystko wychodzi, zarówno "słodkie" dla mnie i dla dzieci jak i "konkrety" dla męża. Trzymam kciuki za wygraną. Pozdrawiam serdecznie. Grazka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Już wysłałam. I jeszcze zastosuję mobbing w pracy i kolegę przymuszę. W końcu Ty inspirujesz, ja gotuję, on je:) Dorota

  OdpowiedzUsuń
 4. Sms wysłany!!Głosuję Aleex na Twojego bloga:) Korzystam od listopada 2013 r więc stosunkowo niedługo, ale....... piernik na święta.... poezja!!! 3 mam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkim bardzo dziękuję i proszę nieśmiało o więcej :) Pozdrawiam, Aleex :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I ja tez kochana wyslalam smska;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sms wyslany. Choc tak sie moge odwdzieczyc za Pani oddanie. Moje uszanowanie. Pozdrowienia. Ania

  OdpowiedzUsuń