.

.

piątek, 1 stycznia 2016

Nowy Rok 2016Moi Drodzy.

Za nami szaleństwa sylwestrowej nocy, a przed nami pierwszy dzień Nowego Roku 2016. To wyjątkowy, magiczny moment, w którym czujemy, że zaczyna się nowy okres, pełen szans i możliwości. Na kolejne 12 miesięcy naszego życia składam Wam najserdeczniejsze życzenia.

Życzę Wam, żeby spełniały się marzenia - te małe, o których wstydzimy się mówić głośno i te wielkie, które być może teraz wydają się nierealne. Życzę Wam, abyście w ten Nowy Rok weszli z radością w sercu. Aby nigdy nie odstępowała Was nadzieja na lepsze jutro i wiara w to, że nie ma rzeczy niemożliwych.
W nadchodzącym Nowym Roku życzę Wam także siły, bo to od niej zależy, jaki ten rok będzie. Pamiętajcie wszystkie sukcesy ostatnich 12 miesięcy, by móc je powtórzyć i wszystkie porażki, by móc ich uniknąć.
Życzę spełnienia w życiu zawodowym, realizacji planów i wspinania się po drabince kariery. A w życiu rodzinnym spokoju i bezpieczeństwa. Życzę również wszechogarniającej miłości zarówno od ludzi jak i do ludzi. Aby otaczały Was osoby, które będą dla Was motorem do działania. Szczęście i zdrowie też nie zawadzą.


Aleex.


PS. Zapraszam jutro na konkurs urodzinowy!

Źródło zdjęcia: Internet
Tekst inspiracja: Internet

2 komentarze:

  1. SZczęśliwego Nowego Roku oraz Moc pomysłów kulinarnych na 2016r.

    OdpowiedzUsuń