.

.

sobota, 31 marca 2018

Życzenia na Wielkanoc od Aleex


Moi Drodzy.

W tym przedświątecznym zabieganiu, kuchennej krzątaninie i podczas ostatnich porządków znajdźcie chwilkę czasu na wyciszenie. Święta są specyficznym czasem. Często, przygotowując się do nich, dbamy o zewnętrzność, o pozory, a duchowość gdzieś nam umyka, rozmywa się między kolejnymi obowiązkami.

Warto w tym świątecznym czasie na chwilę się zatrzymać, zastanowić się nad sobą – swoim życiem, relacjami z ludźmi, swoimi dążeniami. Wielkanocny stół nas jednoczy, warto tę wspólnotę wykorzystać na odbudowanie I wzmocnienie więzi rodzinnych. Są one bardzo ważne w codziennym życiu.

Niech nadchodzące święta sprawią, że w Waszym życiu zagości miłość. Niech zmartwychwstały Chrystus napełni Was radością, spokojem i wiarą w dobro świata. Życzę Wam spokojnych, rodzinnych świąt spędzonych w pięknej atmosferze, smacznych dań na świątecznym stole I bliskości z tymi, którzy są dla Was ważni.


Aleex.

źródło zdjęcia: Internet

2 komentarze:

  1. Zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Wielkiej Nocy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam Aleex serdecznie i dziękuję za piękne źyczenia. Lubię Aleex czytać Twoje posty źyczenia są takie proste a jednocześnie bardzo szczere i na czasie. Ja również życzę Ci dużo zdrówka zadowolenia z życia dzieci męża i dużo wspaniałych pomysłów na pyszne potrawy :)

    OdpowiedzUsuń