.

.

poniedziałek, 31 grudnia 2012

Nowy Rok 2013Zanim wystrzeli korek pierwszego szampana, pragnę życzyć Wam, abyście z otaczającej wszystkich atmosfery dobroci, radości i miłości czerpali wiarę w pomyślność nadchodzących dni Nowego Roku.
Życzę, aby otworzył on dla Was skarbnicę wszelkiego szczęścia. Oby nadzieje, które pokładacie w Nowym Roku 2013 ziściły się jak najszybciej.
Życzę Wam, aby nie tylko ten rok, który się rozpoczyna, ale i szereg tych, które po nim nastąpią, były dla was ciągiem dni pełnych pomyślności i spokoju, a wszystkie strapienia omijały Wasze serca.
Życzę Wam wielu jasnych chwil i życia bez trosk. Niech szczęście nie opuszcza nigdy murów Waszego domu, a fart i dobra dola niech będą zawsze Waszym udziałem. Obyście w zdrowiu i ciągłej wesołości doświadczali piękna tego świata.


Aleex.

Przypominam o trwającym konkursie urodzinowym.


Źródło zdjęcia: internet

5 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Spełnienia marzeń z Nowym Rokiem, samej radości każdego dnia i chwili wytchnienia tylko dla siebie. Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Droga Aleex, niech ten Nowy 2013 Rok, przyniesie zdrowie, radość, miłość i nadzieję, da poczucie spełnienia i pozwoli nieco odpocząć, by móc w spokoju cieszyć się bliskimi.Ale także dostarczy nowych pomysłów i rad, które dla nas są bezcenne :) - Aga z Rzeszowa

  OdpowiedzUsuń
 4. Aga wszystkiego najpiękniejszego w Nowym Roku! Pozdrawiam Ilona

  OdpowiedzUsuń